Společnost Envirosax, založená v roce 2004 společností David-Tooze, pochází z údolí Currumbin v jihovýchodní Queenslandu v Austrálii. Firma Envirosax využívá obnovitelné a recyklovatelné produkty všude, kde je to možné, a je odhodlána pracovat na ekologicky udržitelných principech.

Filozofií společnosti Envirosax je pomáhat vytvářet lepší budoucnost naší planety. A to šířením zprávy o životním prostředí prostřednictvím barvy a pomocí ekologicky šetrného opakovaně použitelného vaku Envirosax jako prostředku.

Společnost Envirosax je hrdá, že pomáhá chránit životní prostředí pro zítřejší generaci

tím, že poskytuje ekologickou alternativu k jednorázovým nákupním pytlům, které způsobily tolik poškození životního prostředí na celém světě. Plastové sáčky ucpávají odtoky a způsobují záplavy. Omezují řeky a potoky, zabíjejí zvířata a ničí rostlinné živočichy. Envirosax představuje přesvědčivou alternativu k plastovým sáčkům, které naší planetu natolik poškodily.

Jejich výrobkové řady jsou živé a umělecké. Jsou hrdí na to, že vytváří tvořivost a povzbuzují jejich návrhářský tým, aby neustále usiloval o nové a vzrušující styly. Envirosax nabízí jedinečnou směs, hybrid inovačního designu a ekologického vědomí. Envirosax má za cíl, aby byl na čele nového hnutí a vedl obvinění při vytváření nového paradigmatu kreativního myšlení a environmentálního povědomí.

Společnost Envirosax věnuje procento svých prodejů charitativním a neziskovým organizacím, které se zabývají ochranou životního prostředí.

Společnost Envirosax se zavázala šířit zprávy o životním prostředí po celém světě. “Cítíme, že máme zodpovědnost pomáhat vzdělávat globální komunitu ve čtyřech oblastech udržitelnosti: environmentální, sociální, kulturní a ekonomické.”

Tyto tašky znamenají ekologickou alternativu k plastovým sáčkům. Každý z obrázků na taškách má za sebou filozofii. List představuje flóru a ekologickou povahu tašek. Křehký motýl představuje faunu, jejíž biotop je konzervován eradikací plastových sáčků.

Envirosax není jen inteligentní řešení, je to filozofie, krok správným směrem, je to vývoj kultury. Noste Envirosax bez ohledu na to, kam jdete, a pozitivně přispějte k životnímu prostředí, které všichni sdílíme!