LOQI je kvalita, řekněte ANO na LOQI, který každý den rozjasní váš den. Řekněte NE plastovým sáčkům. Omezme společně používání plastových sáčků. Všichni se staráme o životní prostředí tak, jak jen můžeme. 

Tým LOQI byl založený v Berlíně.  Ale aby byly návrhy pestré, odvážné a rozmanité, vytváří je umělci z různých koutů světa jako Austrálie, Německo, Korea nebo Portugalsko.
 

V LOQI je kvalita a trvanlivost jejich tašek vždy prioritou a jsou hrdí na to, že všechny jejich výrobky jsou vyráběny udržitelným způsobem. 

Důkaz závazku vyrábět udržitelné výrobky bez škodlivých látek jsou certifikáty OEKO-TEX®.

bsci
LOQI sáčky byly také testovány na  barevnou stálost v Japonsku End-Use Research Institute Co, Ltd  

Firma pro výrobu svých výrobků používá polyesterový taft (PES) a termo polyurethan (TPU) . LOQI se vyrábí v Číně, v zemi Rudého draka. Jedná se o rodinnou továrnu se 150 pracovníky. Továrna má 30% podíl v značce LOQI, a tím zajišťuje kvalitu. Dobrá kvalita také znamená, že výroba splňuje vysoké etické normy. Továrna získala akreditaci od třetí strany BSCI, vedoucího systému řízení dodavatelského řetězce, který kontroluje zaměstnance a zaměřuje se na zdraví, spravedlivé odměny, bezpečnost při práci, pracovní dobu a další zákonná práva.

Seznamte se s polyesterovým taftem

Tento materiál má více vlastností. Textilní síla je zázrakem tohoto materiálu.  Polyester je odolný vůči chemikáliím, oděru, protahování, smršťování a je odolný vůči vodě. Jednoduché mytí rukou k čištění má nízký energetický dopad – používá se méně vody než u leckteré přírodní látky jako bavlna. Je také recyklovatelný mechanicky a používá se jako součást pro výplň nábytku, náplně autosedaček a stavební materiál. 

Seznamte se s TPU

Rádi bychom Vás seznámili s Thermo Polyurethanem. Je to hmota pružná, prodyšná, voděodolná, odolná proti nárazu, otěruvzdorná i odolná proti olejům.  TPU není toxický. Je bezpečný v mnoha aplikacích. Používá se i v biomedicínských případech. Materiál TPU nesmí být zaměňován s plastovým PVC nebo PET, které jsou škodlivé pro životní prostředí a člověka. PVC obsahuje nebezpečné chemické přísady, jako jsou ftaláty a chlor. Thermo polyeuretan se od nich liší nejen svou bezpečnostní certifikací, ale i mnoha kvalitativními vlastnostmi. Je mechanicky recyklovatelný a znovu a znovu tavitelný! 

Barviva

V továrně LOQI není z tisku žádný odpadový produkt. Zbylé barvy se recyklují a smíchají, aby vytvořili černobílý design. Mimochodem se nepoužívají ani bělidla. 

Bezvodný tisk a recyklovaný papír

Zde přichází oblíbená část! Všechny výrobky jsou potištěny bezvodným potiskem s ekologicky šetrnými barvivy, které byly testovány OEKO-TEX® STANDARD 100. Tisk je bezvodý a sublimační tiskové papíry jsou recyklovány na kartony určené k přepravě. Tyto kartony jsou znovu a znovu recyklovány a přepravují zboží ze skladů k zákazníkům.