Batohy Zwei

Objevte další německou značku. Je to barevný svět nejen s taškami, kabelkami, šátky a peněženkami. Ale velmi oblíbené jsou batohy Zwei. Každý produkt mluví sám za sebe.

ZWEI GmbH oslavuje své desáté výročí v roce 2018 – další milník v historii jejich společnosti. Od svého založení se v roce 2008 stalo hodně, ale jedna věc zůstala stejná. Přírodní povaha s jakou společnost provozují. A samozřejmě láska k tvarům, barvám a designu, která se odráží v jejich výrobcích.

Začali pouze s taškami na kolo, které kombinovaly funkčnost, technickou vyspělost a design. Původně slibná myšlenka, která se ukázala jako chybný krok. Společnost ZWEI GmbH byla blízko koncesvé existence. Potom však přišel nápad a místo funkčních tašek na bicykly navrhli praktické kabelky pro ženy. Vyzkoušet nové tvary a barvy, sledovat reakce zákazníků a především získávat důvěru obchodníků – to byly jejich nové úkoly. A vedli je k dnešnímu úspěchu.

Jejich kabelka MADEMOISELLE.MM15 2009  se setkala s velkým zájmem zákazníků a po týdnu byla vyprodána první dodávka. Tento trend byl od té doby nepřerušovaný a oni neustále rozšiřují sortiment výrobků. Například s úspěšnými sáčky CONNY, SIENNA, OLLI a SALUT, kolekcí batohů a peněženek.

Stali se věrni jejich designovým principům: klasickým designům a vysoce kvalitním materiálům. Kvalitní polyesterové látky, které se jen tak neroztrhnou, perfektní zpracování, takže se ani batohy Zwei nerozpářou. Přesto s velkou barevnou paletou, ve které nabízíme všechny sbírky, lze vyzvednout aktuální trendy. Takže tašky a batohy ZWEI zůstanou to, co by měly být. Každodenní společníci, kteří jsou klasičtí, módní a praktičtí současně.

Batohy ZWEI

Pokud však preferujete klasiku jako jsou kožené výrobky, které Vám zaručí nadčasovost a můžete je nosit kdykoliv, bez ohledu na módní trendy, zvolte italské kožené batohy. I zde se však výrobci přizpůsobují trhu a ukazují, že nejsou jen pro klasiku. Důkazem jsou batohy, které díky popruhům můžete přizpůsobit způsob nošení.


Pelletteria Gialla Scura Marrone
Pelletteria Gialla Scura Marrone
Enrica Rossa Scura